У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Бадівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Бадівка:

Поточний розклад електричок Демчин - Бадівка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 15 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Бадівка о 19 г 14 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 885 сполученням Київ-Пас. - Рівне, в цьому випадку поїздка займе 2 г 59 хв. Між станціями Демчин і Бадівка цей електропоїзд проїжджає 20 зупинок. Серед них Рачки(16.19), Миропіль(17.16), Цвітоха(18.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Бадівка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Бадівка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Бадівка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
885 Київ Рівне 16.15
Демчин
19.14
Бадівка
2 г 59 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Бадівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .