У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Івачкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Івачкове:

Поточний розклад електричок Демчин - Івачкове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 15 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Івачкове о 19 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 885 сполученням Київ-Пас. - Рівне, в цьому випадку поїздка займе 3 г 24 хв. Між станціями Демчин і Івачкове цей електропоїзд проїжджає 23 зупинок. Серед них Рачки(16.19), Миропіль(17.16), Цвітоха(18.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Івачкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Івачкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Івачкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
885 Київ Рівне 16.15
Демчин
19.39
Івачкове
3 г 24 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Івачкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .