У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демчин - Кривин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демчин - Кривин:

Поточний розклад електричок Демчин - Кривин включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 15 хв зі станції Демчин і прибуває на станцію Кривин о 19 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 885К сполученням Київ-Пас. - Рівне, в цьому випадку поїздка займе 2 г 50 хв. Між станціями Демчин і Кривин цей електропоїзд проїжджає 19 зупинок. Серед них Рачки(16.19), Миропіль(17.16), Цвітоха(18.40), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демчин - Кривин, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демчин Кривин ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демчин - Кривин можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
885К Київ Рівне 16.15
Демчин
19.05
Кривин
2 г 50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демчин -Кривин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .