З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демечер - Будапешт
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Демечер - Будапешт:

Розклад поїздів Демечер Будапешт на поточний момент містить 3 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Демечер Будапешт найчастіше зупиняються на станціях Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Карцаг, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.42 зі станції Демечер, в кінцевий же пункт Будапешт-Келеті прибувають вони відповідно о 08.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Демечер Будапешт є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Демечер - Будапешт складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Демечер - Будапешт можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
749Д Київ Відень 04.42
Демечер
08.53
Будапешт-Келенфельд
4 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
139Д Чоп Відень 04.42
Демечер
08.53
Будапешт-Келенфельд
4 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
145Л Львів Відень 04.42
Демечер
08.53
Будапешт-Келенфельд
4 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Демечер -Будапешт можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демечер — Будапешт

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Будапешт — Демечер