У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демечер - Чоп
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Демечер - Чоп:

Розклад поїздів Демечер Чоп на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 49 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 2. Потяги, що курсують за напрямком Демечер Чоп найчастіше зупиняються на станціях Кишварда, Захонь, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.39 зі станції Демечер, в кінцевий же пункт Чоп прибувають вони відповідно о 02.28 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Демечер Чоп є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Демечер - Чоп складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Демечер - Чоп можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
147Д Відень Київ 23.39
Демечер
02.28
Чоп
2 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Чоп 23.39
Демечер
02.28
Чоп
2 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Демечер -Чоп можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демечер — Чоп

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Чоп — Демечер