З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демечер - Кишварда
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Демечер - Кишварда:

Розклад поїздів Демечер Кишварда на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 0 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 0. Потяги, що курсують за напрямком Демечер Кишварда найчастіше зупиняються на станціях , графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 23.39 зі станції Демечер, в кінцевий же пункт Кишварда прибувають вони відповідно о 23.50 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Демечер Кишварда є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Демечер - Кишварда складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Демечер - Кишварда можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
147Д Відень Київ 23.39
Демечер
23.50
Кишварда
11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
147Д Відень Чоп 23.39
Демечер
23.50
Кишварда
11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Демечер -Кишварда можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демечер — Кишварда

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кишварда — Демечер