У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демечер - Пюштекладань
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Демечер - Пюштекладань:

Розклад поїздів Демечер Пюштекладань на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 21 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Демечер Пюштекладань найчастіше зупиняються на станціях Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.42 зі станції Демечер, в кінцевий же пункт Пюштекладань прибувають вони відповідно о 06.03 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Демечер Пюштекладань є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Демечер - Пюштекладань складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Демечер - Пюштекладань можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
139Д Чоп Відень 04.42
Демечер
06.03
Пюштекладань
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 04.42
Демечер
06.03
Пюштекладань
1 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Демечер -Пюштекладань можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демечер — Пюштекладань

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Пюштекладань — Демечер