У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демечер - Сольнок
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Демечер - Сольнок:

Розклад поїздів Демечер Сольнок на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 2 г 12 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 7. Потяги, що курсують за напрямком Демечер Сольнок найчастіше зупиняються на станціях Н'їредьхаза, Дебрецен, Хайдусобосло, Пюштекладань, Карцаг, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 04.42 зі станції Демечер, в кінцевий же пункт Сольнок прибувають вони відповідно о 06.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Демечер Сольнок є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Демечер - Сольнок складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Демечер - Сольнок можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
139Д Чоп Відень 04.42
Демечер
06.54
Сольнок
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути
749Д Київ Відень 04.42
Демечер
06.54
Сольнок
2 г 12 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Демечер -Сольнок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демечер — Сольнок

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Сольнок — Демечер