У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демківка - Ладижинські Хутори
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демківка - Ладижинські Хутори:

Поточний розклад електричок Демківка - Ладижинські Хутори включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 15 г 31 хв зі станції Демківка і прибуває на станцію Ладижинські Хутори о 16 г 21 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6424 сполученням Вапнярка - Умань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 50 хв. Між станціями Демківка і Ладижинські Хутори цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. Серед них Улянівка(15.40), Губник(16.13), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демківка - Ладижинські Хутори, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демківка Ладижинські Хутори ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демківка - Ладижинські Хутори можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6424 Вапнярка Умань 15.31
Демківка
16.21
Ладижинські Хутори
50 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демківка -Ладижинські Хутори можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демківка — Ладижинські Хутори

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Ладижинські Хутори — Демківка