У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демурине - 337 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демурине - 337 Км:

Поточний розклад електричок Демурине - 337 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 52 хв зі станції Демурине і прибуває на станцію 337 Км о 23 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6130 сполученням Дніпро-Головний - Межова, в цьому випадку поїздка займе 0 г 3 хв. Між станціями Демурине і 337 Км цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демурине - 337 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демурине 337 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демурине - 337 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6130 Дніпро Межова 23.52
Демурине
23.55
337 Км
3 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демурине -337 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .