З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демурине - Авдіївка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демурине - Авдіївка:

Поточний розклад електричок Демурине - Авдіївка включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 05 г 34 хв зі станції Демурине і прибуває на станцію Авдіївка о 08 г 07 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6156 сполученням Чаплине - Авдіївка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 44 хв. Між станціями Демурине і Авдіївка цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Межова(16.31), Покровськ(17.17), Желанна(18.04), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демурине - Авдіївка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демурине Авдіївка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демурине - Авдіївка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6160 Чаплине Авдіївка 05.34
Демурине
08.07
Авдіївка
2 г 33 хв Курсує щоденно - переглянути
6152 Чаплине Авдіївка 12.54
Демурине
15.38
Авдіївка
2 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Чаплине Авдіївка 16.04
Демурине
18.48
Авдіївка
2 г 44 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демурине -Авдіївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демурине — Авдіївка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Авдіївка — Демурине