З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демурине - Межова
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демурине - Межова:

Поточний розклад електричок Демурине - Межова включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 44 хв зі станції Демурине і прибуває на станцію Межова о 22 г 11 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6130 сполученням Дніпро-Головний - Межова, в цьому випадку поїздка займе 0 г 28 хв. Між станціями Демурине і Межова цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демурине - Межова, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демурине Межова ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демурине - Межова можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6160 Чаплине Авдіївка 05.34
Демурине
06.01
Межова
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6152 Чаплине Авдіївка 12.54
Демурине
13.21
Межова
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Чаплине Авдіївка 16.04
Демурине
16.31
Межова
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6150 Чаплине Покровськ 21.44
Демурине
22.11
Межова
27 хв Курсує щоденно - переглянути
6130 Дніпро Межова 23.49
Демурине
00.17
Межова
28 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демурине -Межова можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демурине — Межова

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Межова — Демурине