У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демурине - Очеретине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демурине - Очеретине:

Поточний розклад електричок Демурине - Очеретине включає 3 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 04 хв зі станції Демурине і прибуває на станцію Очеретине о 18 г 15 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6152 сполученням Чаплине - Авдіївка, в цьому випадку поїздка займе 2 г 21 хв. Між станціями Демурине і Очеретине цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Межова(13.21), Покровськ(14.07), Желанна(14.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демурине - Очеретине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демурине Очеретине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демурине - Очеретине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6160 Чаплине Авдіївка 05.34
Демурине
07.45
Очеретине
2 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути
6152 Чаплине Авдіївка 12.54
Демурине
15.15
Очеретине
2 г 21 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Чаплине Авдіївка 16.04
Демурине
18.15
Очеретине
2 г 11 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демурине -Очеретине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демурине — Очеретине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Очеретине — Демурине