З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демурине - Покровськ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демурине - Покровськ:

Поточний розклад електричок Демурине - Покровськ включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 44 хв зі станції Демурине і прибуває на станцію Покровськ о 22 г 57 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6150 сполученням Чаплине - Покровськ, в цьому випадку поїздка займе 1 г 13 хв. Між станціями Демурине і Покровськ цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. Серед них Межова(22.11), Удачна(22.36), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демурине - Покровськ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демурине Покровськ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демурине - Покровськ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6160 Чаплине Авдіївка 05.34
Демурине
06.47
Покровськ
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6152 Чаплине Авдіївка 12.54
Демурине
14.07
Покровськ
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6156 Чаплине Авдіївка 16.04
Демурине
17.17
Покровськ
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути
6150 Чаплине Покровськ 21.44
Демурине
22.57
Покровськ
1 г 13 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демурине -Покровськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демурине — Покровськ

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Покровськ — Демурине