У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демурине - Васильківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демурине - Васильківка:

Поточний розклад електричок Демурине - Васильківка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є нічні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 03 г 35 хв зі станції Демурине і прибуває на станцію Васильківка о 04 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6109 сполученням Межова - Дніпро-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 54 хв. Між станціями Демурине і Васильківка цей електропоїзд проїжджає 4 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демурине - Васильківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демурине Васильківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демурине - Васильківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6109 Межова Дніпро 03.35
Демурине
04.29
Васильківка
54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демурине -Васильківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Демурине — Васильківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Васильківка — Демурине