У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демидівка - Київ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демидівка - Київ:

Поточний розклад електричок Демидівка - Київ включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 07 хв зі станції Демидівка і прибуває на станцію Київ о 11 г 37 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 868 сполученням Жмеринка-Пас. - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 5 г 30 хв. Між станціями Демидівка і Київ цей електропоїзд проїжджає 29 зупинок. Серед них Могилівка(06.11), Порпурівський(06.42), Калинівка-1(07.26), Козятин-1(08.46), Фастів-1(10.19), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демидівка - Київ, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демидівка Київ ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демидівка - Київ можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
868 Жмеринка Київ 06.07
Демидівка
11.37
Київ-Пас.
5 г 30 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демидівка -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .