У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Демидівка - Попільня
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Демидівка - Попільня:

Поточний розклад електричок Демидівка - Попільня включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 07 хв зі станції Демидівка і прибуває на станцію Попільня о 09 г 44 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 868 сполученням Жмеринка-Пас. - Київ-Пас., в цьому випадку поїздка займе 3 г 37 хв. Між станціями Демидівка і Попільня цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Могилівка(06.11), Порпурівський(06.42), Калинівка-1(07.26), Козятин-1(08.46), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Демидівка - Попільня, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Демидівка Попільня ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Демидівка - Попільня можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
868 Жмеринка Київ 06.07
Демидівка
09.44
Попільня
3 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Демидівка -Попільня можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .