У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - 128 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - 128 Км:

Поточний розклад електричок Депо - 128 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 26 хв зі станції Депо і прибуває на станцію 128 Км о 09 г 58 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6772 сполученням Херсон - Нововесела, в цьому випадку поїздка займе 0 г 32 хв. Між станціями Депо і 128 Км цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - 128 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо 128 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - 128 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6772 Херсон Нововесела 09.26
Депо
09.58
128 Км
32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -128 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — 128 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 128 Км — Депо