У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - 66 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - 66 Км:

Поточний розклад електричок Депо - 66 Км включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 26 хв зі станції Депо і прибуває на станцію 66 Км о 12 г 12 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6772 сполученням Херсон - Нововесела, в цьому випадку поїздка займе 2 г 46 хв. Між станціями Депо і 66 Км цей електропоїзд проїжджає 10 зупинок. Серед них Заповітне(09.39), Велика Благовіщенка(10.48), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - 66 Км, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо 66 Км ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - 66 Км можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6772 Херсон Нововесела 09.26
Депо
12.12
66 Км
2 г 46 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -66 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — 66 Км

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту 66 Км — Депо