У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Електромаш
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Електромаш:

Поточний розклад електричок Депо - Електромаш включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 33 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Електромаш о 16 г 55 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6771 сполученням Нововесела - Херсон, в цьому випадку поїздка займе 0 г 22 хв. Між станціями Депо і Електромаш цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Електромаш, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Електромаш ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Електромаш можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6771 Нововесела Херсон 16.33
Депо
16.55
Електромаш
22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Електромаш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — Електромаш

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Електромаш — Депо