У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Нововесела
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Нововесела:

Поточний розклад електричок Депо - Нововесела включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 26 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Нововесела о 12 г 47 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6772 сполученням Херсон - Нововесела, в цьому випадку поїздка займе 3 г 21 хв. Між станціями Депо і Нововесела цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Заповітне(09.39), Велика Благовіщенка(10.48), 66 Км(12.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Нововесела, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Нововесела ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Нововесела можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6772 Херсон Нововесела 09.26
Депо
12.47
Нововесела
3 г 21 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Нововесела можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — Нововесела

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нововесела — Депо