У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Велика Благовіщенка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Велика Благовіщенка:

Поточний розклад електричок Депо - Велика Благовіщенка включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 26 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Велика Благовіщенка о 10 г 48 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6772 сполученням Херсон - Нововесела, в цьому випадку поїздка займе 1 г 22 хв. Між станціями Депо і Велика Благовіщенка цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Велика Благовіщенка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Велика Благовіщенка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Велика Благовіщенка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6772 Херсон Нововесела 09.26
Депо
10.48
Велика Благовіщенка
1 г 22 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Велика Благовіщенка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — Велика Благовіщенка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Велика Благовіщенка — Депо