У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Братське
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Братське:

Поточний розклад електричок Депо - Братське включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 31 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Братське о 12 г 08 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6908-6910 сполученням Новоолексіївка - Запоріжжя-2, в цьому випадку поїздка займе 0 г 39 хв. Між станціями Депо і Братське цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Братське, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Братське ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Братське можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Братське можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — Братське

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Братське — Депо