У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Депо
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Депо:

Поточний розклад електричок Депо - Депо включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 04 г 05 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Депо о 07 г 06 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Мелітополь - Запоріжжя Ліве, в цьому випадку поїздка займе 3 г 1 хв. Між станціями Депо і Депо цей електропоїзд проїжджає 28 зупинок. Серед них Обільна(04.14), Пришиб(05.04), Попове(05.54), Плавні-Вантажні(06.23), Осетрівка(06.51), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Депо, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Депо ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Депо можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6510 Мелітополь Запоріжжя 04.05
Депо
07.06
Депо
3 г 1 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Депо можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .