У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Плавні
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Плавні:

Поточний розклад електричок Депо - Плавні включає 5 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 11 г 31 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Плавні о 13 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6510 сполученням Мелітополь - Запоріжжя-1, в цьому випадку поїздка займе 2 г 11 хв. Між станціями Депо і Плавні цей електропоїзд проїжджає 16 зупинок. Серед них Обільна(04.22), 1180 Км(05.13), Таврійськ(05.49), 1138 Км(06.12), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Плавні, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Плавні ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Плавні можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Плавні можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — Плавні

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Плавні — Депо