У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Грейгове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Грейгове:

Поточний розклад електричок Депо - Грейгове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 22 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Грейгове о 09 г 56 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6318 сполученням Миколаїв Вантажний - Долинська, в цьому випадку поїздка займе 0 г 38 хв. Між станціями Депо і Грейгове цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Грейгове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Грейгове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Грейгове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6314 Миколаїв Тимкове 09.22
Депо
09.56
Грейгове
34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 21.10
Депо
21.48
Грейгове
38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Грейгове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — Грейгове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Грейгове — Депо