У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Івано-Копине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Івано-Копине:

Поточний розклад електричок Депо - Івано-Копине включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 18 г 01 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Івано-Копине о 19 г 54 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6322 сполученням Миколаїв Вантажний - Каховка, в цьому випадку поїздка займе 1 г 53 хв. Між станціями Депо і Івано-Копине цей електропоїзд проїжджає 8 зупинок. Серед них Полігон(18.10), Славутич(18.59), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Івано-Копине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Івано-Копине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Івано-Копине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6322 Миколаїв Каховка 18.01
Депо
19.54
Івано-Копине
1 г 53 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Івано-Копине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — Івано-Копине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Івано-Копине — Депо