У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Депо - Тимкове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Депо - Тимкове:

Поточний розклад електричок Депо - Тимкове включає 1 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 22 хв зі станції Депо і прибуває на станцію Тимкове о 14 г 02 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6314 сполученням Миколаїв Вантажний - Тимкове, в цьому випадку поїздка займе 4 г 40 хв. Між станціями Депо і Тимкове цей електропоїзд проїжджає 22 зупинок. Серед них Дослідна(09.29), Лоцкине(10.18), Барвінок(11.23), Добровільський(12.13), Згода(13.09), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Депо - Тимкове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Депо Тимкове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Депо - Тимкове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6314 Миколаїв Тимкове 09.22
Депо
14.02
Тимкове
4 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Депо -Тимкове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Депо — Тимкове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Тимкове — Депо