У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Апостолове
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Апостолове:

Розклад поїздів Деражня Апостолове на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 44 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 18. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Апостолове найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Помічна, Рокувата, Олександрія, Знам'янка-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.54 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Апостолове прибувають вони відповідно о 10.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Апостолове є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Апостолове складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Деражня - Апостолове можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 18.54
Деражня
10.38
Апостолове
15 г 44 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Апостолове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Апостолове

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Апостолове — Деражня