У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Бугаз
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Бугаз:

Розклад поїздів Деражня Бугаз на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 17 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Бугаз найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вапнярка, Крижопіль, Кодима, Подільськ-Жм., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 02.26 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Бугаз прибувають вони відповідно о 11.43 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Бугаз є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Бугаз складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Деражня - Бугаз можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
136Л Ходорів Білгород-Дністровський 02.26
Деражня
11.43
Бугаз
9 г 17 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Бугаз можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Бугаз

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бугаз — Деражня