У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Дніпробуд
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Дніпробуд:

Розклад поїздів Деражня Дніпробуд на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 18 г 40 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 24. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Дніпробуд найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Кропивницький, Марганець, Нікополь, Чортомлик, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 18.54 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Дніпробуд-2 прибувають вони відповідно о 13.34 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Дніпробуд є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Дніпробуд складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Деражня - Дніпробуд можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
120Л Львів Запоріжжя 18.54
Деражня
13.34
Дніпробуд-2
18 г 40 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Дніпробуд можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Дніпробуд

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Дніпробуд — Деражня