У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Фундукліївка
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Фундукліївка:

Розклад поїздів Деражня Фундукліївка на поточний момент містить 2 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 8 г 27 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 10. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Фундукліївка найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Біла Церква, Калинівка-1, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 06.14, 21.32 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Фундукліївка прибувають вони відповідно о 15.03, 05.38 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Фундукліївка є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Фундукліївка складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, ввечері.
Купити квитки на поїзд Деражня - Фундукліївка можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
070Л Львів Маріуполь 06.14
Деражня
15.03
Фундукліївка
8 г 49 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити
110Л Львів Херсон 21.32
Деражня
05.38
Фундукліївка
8 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Фундукліївка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Фундукліївка

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фундукліївка — Деражня