У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Херсон
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Херсон:

Розклад поїздів Деражня Херсон на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 26 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 14. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Херсон найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.32 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Херсон прибувають вони відповідно о 11.58 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Херсон є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Херсон складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Деражня - Херсон можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110Л Львів Херсон 21.32
Деражня
11.58
Херсон
14 г 26 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Херсон можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Херсон

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Херсон — Деражня