У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Новий Буг
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Новий Буг:

Розклад поїздів Деражня Новий Буг на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 11 г 25 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 11. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Новий Буг найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вінниця, Козятин-1, Біла Церква, Миронівка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 21.32 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Новий Буг прибувають вони відповідно о 08.57 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Новий Буг є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Новий Буг складено так, що можна поїхати за цим напрямком ввечері.
Купити квитки на поїзд Деражня - Новий Буг можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
110Л Львів Херсон 21.32
Деражня
08.57
Новий Буг
11 г 25 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Новий Буг можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Новий Буг

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Новий Буг — Деражня