У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Поташ
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Поташ:

Розклад поїздів Деражня Поташ на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 6 г 18 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 8. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Поташ найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вапнярка, Кирнасівка, Ладижин, Губник, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.44 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Поташ прибувають вони відповідно о 00.02 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Поташ є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Поташ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Деражня - Поташ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
096Л Львів Черкаси 17.44
Деражня
00.02
Поташ
6 г 18 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Поташ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Поташ

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Поташ — Деражня