У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Терещенська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Терещенська:

Розклад поїздів Деражня Терещенська на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 9 г 54 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Терещенська найчастіше зупиняються на станціях Гнівань, Вінниця, Калинівка-1, Козятин-1, Київ-Пас., графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.24 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Терещенська прибувають вони відповідно о 03.18 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Терещенська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Терещенська складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Деражня - Терещенська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
074Л Львів Москва 17.24
Деражня
03.18
Терещенська
9 г 54 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Терещенська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Терещенська

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Терещенська — Деражня