У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деражня - Зятківці
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деражня - Зятківці:

Розклад поїздів Деражня Зятківці на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 4 г 48 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 5. Потяги, що курсують за напрямком Деражня Зятківці найчастіше зупиняються на станціях Жмеринка-Пас., Вапнярка, Кирнасівка, Ладижин, Губник, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 17.44 зі станції Деражня, в кінцевий же пункт Зятківці прибувають вони відповідно о 22.32 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деражня Зятківці є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деражня - Зятківці складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Деражня - Зятківці можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
096Л Львів Черкаси 17.44
Деражня
22.32
Зятківці
4 г 48 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деражня -Зятківці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деражня — Зятківці

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Зятківці — Деражня