У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дербент - Куп'янськ-Вузловий
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дербент - Куп'янськ-Вузловий:

Розклад поїздів Дербент Куп'янськ-Вузловий на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 37 г 51 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Дербент Куп'янськ-Вузловий найчастіше зупиняються на станціях Ізбербаш, Волгоград-1, Алексєєвка, Острогожськ, Лиски, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.02 зі станції Дербент, в кінцевий же пункт Куп'янськ-Вузловий прибувають вони відповідно о 22.53 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дербент Куп'янськ-Вузловий є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дербент - Куп'янськ-Вузловий складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дербент - Куп'янськ-Вузловий можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
369Щ Баку Київ 09.02
Дербент
22.53
Куп'янськ-Вузловий
1 д 13 г 51 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дербент -Куп'янськ-Вузловий можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дербент — Куп'янськ-Вузловий

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Куп'янськ-Вузловий — Дербент