У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дербент - Кизилюрт
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дербент - Кизилюрт:

Розклад поїздів Дербент Кизилюрт на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 3 г 33 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Дербент Кизилюрт найчастіше зупиняються на станціях Ізбербаш, Манас, Махачкала, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.02 зі станції Дербент, в кінцевий же пункт Кизилюрт прибувають вони відповідно о 12.35 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дербент Кизилюрт є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дербент - Кизилюрт складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дербент - Кизилюрт можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
369Щ Баку Київ 09.02
Дербент
12.35
Кизилюрт
3 г 33 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дербент -Кизилюрт можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дербент — Кизилюрт

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кизилюрт — Дербент