У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дербент - Полтава
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дербент - Полтава:

Розклад поїздів Дербент Полтава на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 44 г 14 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 27. Потяги, що курсують за напрямком Дербент Полтава найчастіше зупиняються на станціях Ізбербаш, Арчеда, Куп'янськ-Вузловий, Валуйки-Пас., Алексєєвка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.02 зі станції Дербент, в кінцевий же пункт Полтава-Киівська прибувають вони відповідно о 05.16 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дербент Полтава є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дербент - Полтава складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Дербент - Полтава можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
369Щ Баку Київ 09.02
Дербент
05.16
Полтава-Киівська
1 д 20 г 14 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дербент -Полтава можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дербент — Полтава

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Полтава — Дербент