У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Деревини - Кузничі
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Деревини - Кузничі:

Розклад поїздів Деревини Кузничі на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 1 г 11 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 3. Потяги, що курсують за напрямком Деревини Кузничі найчастіше зупиняються на станціях Лукошко, Перепис, Хоробичі, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.09 зі станції Деревини, в кінцевий же пункт Кузничі прибувають вони відповідно о 10.20 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Деревини Кузничі є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Деревини - Кузничі складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці.
Купити квитки на поїзд Деревини - Кузничі можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
856Б Гомель Сновськ 09.09
Деревини
10.20
Кузничі
1 г 11 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Деревини -Кузничі можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Деревини — Кузничі

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Кузничі — Деревини