У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дергачі - Безруківка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дергачі - Безруківка:

Поточний розклад електричок Дергачі - Безруківка включає 12 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 30 хв зі станції Дергачі і прибуває на станцію Безруківка о 23 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 9 хв. Між станціями Дергачі і Безруківка цей електропоїзд проїжджає 1 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дергачі - Безруківка, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дергачі Безруківка ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дергачі - Безруківка можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дергачі -Безруківка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дергачі — Безруківка

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Безруківка — Дергачі