У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дергачі - Нова Козача
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дергачі - Нова Козача:

Поточний розклад електричок Дергачі - Нова Козача включає 11 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 21 г 12 хв зі станції Дергачі і прибуває на станцію Нова Козача о 21 г 42 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6034 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями Дергачі і Нова Козача цей електропоїзд проїжджає 5 зупинок. Серед них Нові Дергачі(18.10), Прудянка(18.27), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дергачі - Нова Козача, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дергачі Нова Козача ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дергачі - Нова Козача можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дергачі -Нова Козача можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дергачі — Нова Козача

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Нова Козача — Дергачі