У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дергачі - Слатине
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Дергачі - Слатине:

Поточний розклад електричок Дергачі - Слатине включає 13 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні, вечірні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 23 г 30 хв зі станції Дергачі і прибуває на станцію Слатине о 23 г 45 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6042 сполученням Харків-Пас. - Козача Лопань, в цьому випадку поїздка займе 0 г 15 хв. Між станціями Дергачі і Слатине цей електропоїзд проїжджає 2 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Дергачі - Слатине, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Дергачі Слатине ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Дергачі - Слатине можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Дергачі -Слатине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дергачі — Слатине

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Слатине — Дергачі