У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Девладове - Приворот
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Девладове - Приворот:

Поточний розклад електричок Девладове - Приворот включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 09 г 56 хв зі станції Девладове і прибуває на станцію Приворот о 10 г 05 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6027 сполученням Дніпро-Головний - Кривий Ріг-Головний, в цьому випадку поїздка займе 0 г 10 хв. Між станціями Девладове і Приворот цей електропоїзд проїжджає 0 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Девладове - Приворот, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Девладове Приворот ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Девладове - Приворот можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6011 Дніпро Кривий Ріг 09.56
Девладове
10.05
Приворот
9 хв Курсує щоденно - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 16.13
Девладове
16.23
Приворот
10 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Девладове -Приворот можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Девладове — Приворот

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Приворот — Девладове