У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дєдовичі - Бельць-Ораш
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дєдовичі - Бельць-Ораш:

Розклад поїздів Дєдовичі Бельць-Ораш на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 29 г 20 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 28. Потяги, що курсують за напрямком Дєдовичі Бельць-Ораш найчастіше зупиняються на станціях Чихачево, Козенки, Дондушень, Окниця, Велчинець, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.34 зі станції Дєдовичі, в кінцевий же пункт Бельць-Ораш прибувають вони відповідно о 05.54 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дєдовичі Бельць-Ораш є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дєдовичі - Бельць-Ораш складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дєдовичі - Бельць-Ораш можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.34
Дєдовичі
05.54
Бельць-Ораш
1 д 5 г 20 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дєдовичі -Бельць-Ораш можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дєдовичі — Бельць-Ораш

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Бельць-Ораш — Дєдовичі