У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дєдовичі - Богушевська
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дєдовичі - Богушевська:

Розклад поїздів Дєдовичі Богушевська на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 5 г 38 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 6. Потяги, що курсують за напрямком Дєдовичі Богушевська найчастіше зупиняються на станціях Чихачево, Сущево, Локня, Новосокольники, Невель-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.34 зі станції Дєдовичі, в кінцевий же пункт Богушевська прибувають вони відповідно о 06.12 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дєдовичі Богушевська є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дєдовичі - Богушевська складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дєдовичі - Богушевська можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.34
Дєдовичі
06.12
Богушевська
5 г 38 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дєдовичі -Богушевська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .