У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дєдовичі - Фалешти
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дєдовичі - Фалешти:

Розклад поїздів Дєдовичі Фалешти на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 30 г 6 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 29. Потяги, що курсують за напрямком Дєдовичі Фалешти найчастіше зупиняються на станціях Чихачево, Козенки, Дрокія, Дондушень, Окниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.34 зі станції Дєдовичі, в кінцевий же пункт Фалешти прибувають вони відповідно о 06.40 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дєдовичі Фалешти є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дєдовичі - Фалешти складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дєдовичі - Фалешти можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.34
Дєдовичі
06.40
Фалешти
1 д 6 г 6 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дєдовичі -Фалешти можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дєдовичі — Фалешти

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Фалешти — Дєдовичі