У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дєдовичі - Козенки
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дєдовичі - Козенки:

Розклад поїздів Дєдовичі Козенки на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 12 г 32 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 15. Потяги, що курсують за напрямком Дєдовичі Козенки найчастіше зупиняються на станціях Чихачево, Сущево, Локня, Новосокольники, Невель-2, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.34 зі станції Дєдовичі, в кінцевий же пункт Козенки прибувають вони відповідно о 13.06 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дєдовичі Козенки є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дєдовичі - Козенки складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дєдовичі - Козенки можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.34
Дєдовичі
13.06
Козенки
12 г 32 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дєдовичі -Козенки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дєдовичі — Козенки

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Козенки — Дєдовичі