У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дєдовичі - Окниця
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дєдовичі - Окниця:

Розклад поїздів Дєдовичі Окниця на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 26 г 43 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 25. Потяги, що курсують за напрямком Дєдовичі Окниця найчастіше зупиняються на станціях Чихачево, Світлогорск-На-Березин, Могилів-Подільський, Жмеринка-Пас., Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 00.34 зі станції Дєдовичі, в кінцевий же пункт Окниця прибувають вони відповідно о 03.17 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Дєдовичі Окниця є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Дєдовичі - Окниця складено так, що можна поїхати за цим напрямком вночі.
Купити квитки на поїзд Дєдовичі - Окниця можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
361Ь Санкт-Петербург Кишинів 00.34
Дєдовичі
03.17
Окниця
1 д 2 г 43 хв Курсує по особливому графіку - переглянути Купити

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дєдовичі -Окниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дєдовичі — Окниця

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Окниця — Дєдовичі